Naše služby

Vyřešíme vaše exekuce

Hrozí vám exekuce nebo proti vám bylo zahájeno exekuční řízení? Nabízíme  Vám  půjčku na vyplacení exekuce. Zajistíme pro vás úvěr na uhrazení pohledávek. Peníze převádíme přímo na účet exekutora. Předpokladem pro sjednání úvěru je zajištění poskytnutých finančních prostředků nemovitým majetkem. U nemovitosti zůstáváte i nadále majitelem, není vyžadován převod vlastnických práv.

Další možností vyplacení exekuce je přímý výkup nemovitosti. Tuto možnost nabízíme těm, kteří nemají dostatečný příjem na splácení nebankovní půjčky, nemají možnost přeúvěrování nebo nemají možnost  ručení nemovitostí třetí  osoby. Zajistíme maximální výkupní cenu.

Nově nabízíme možnost rušení exekucí. V mnoha případech umíme exekuce rozporovat a úpně zrušit.

Je to jednoduché, zavolejte na jedno z telefonních čísel uvedených v sekci „kontakty“ a vyberte si svého specialistu na exekuce. Pokud si nevyberete, nevadí, volejte na 777 00 15 14 nebo pište na email: info@pardubice-exekuce.cz a bude Vám přidělen exekuční specialista z naší centrály.

Diskrétnost a rychlost při řešení vašich exekucí je naší prioritou. Naši exekuční specialisté jsou vyškoleni pro řešení vašich exekucí v nejvyšší možné diskrétnosti pro Vás i vaše okolí.

Stáhněte si naše mobilní aplikace a vydělávejte s námi !

Prodej Pohledávku
App Store Google Play

Online Tipař
App Store Google Play

Dlouhodobě
spolupracujeme:
viaReality - Realitní server Pro-makléře.cz